Stegna, Powstańców Warszawy
520 000 PLN
Mieszkanie na sprzedaż , 40,08 m2
12974.05 PLN /m2
Powierzchnia
40,08 m2
Liczba pokoi
2
Rok budowy
2008

Dane nieruchomości:

Numer oferty: DJ104439
Powierzchnia: 40,08 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro/Pięter 0 z 2
Rok budowy: 2008
Ogrzewanie: olejowe
Balkon : 1
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 12974.05 PLN
Cena: 520 000 PLN

Opis nieruchomości:

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 40,08 m2 położone w centrum miejscowości Stegna, w odległości około 2 kilometrów od morza.
Nieruchomość składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przestronnej łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Wysoki parter.
Do lokalu przynależy także balkon o powierzchni około 10 metrów. Ekspozycja południowa sprawia, iż nieruchomość jest przez cały czas nasłoneczniona. Mieszkanie wyposażone w domofon, alarm, rolety antywłamaniowe, niezbędne sprzęty kuchenne, łóżka.
Opłaty za utrzymanie lokalu kształtują się na poziomie około 444 zł/mc przez cały rok. Teren strzeżony, monitorowany, brama na pilota. Na zewnątrz do użytku mieszkańców plac zabaw dla dzieci i wiaty grillowe. Możliwość zakupu miejsca w hali garażowej w cenie 30 tys zł. 
Bardzo cicha i spokojna okolica, z dala od turystycznego zgiełku, a jednocześnie blisko udogodnień i obiektów usługowych. Mieszkanie idealnie nadaje się pod wynajem sezonowy. 
Stegna jest jedną z najczęściej odwiedzanych miejscowości turystycznych w tej części Mierzei Wiślanej. Stegna przyciąga gości z całej Polski nie tylko ze względu na piękną plaże, ale także na liczne wydarzenia muzyczne.
Więcej informacji u Agenta prowadzącego, polecam i serdecznie zapraszam na prezentacją nieruchomości.

Skontaktuj się z agentem :
Sylwia Tomalska

Telefon : 734199709

s.tomalska@djrenoma.pl


Lokalizacja: