Kłosowo,
185 000 PLN
Działka (Budowlana) na sprzedaż , 974 m2
189.94 PLN /m2
Powierzchnia
974 m2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: DJ181151
Powierzchnia: 974 m2
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 189.94 PLN
Cena: 185 000 PLN

Opis nieruchomości:

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 974 m2, w Kłosowie, gmina Przodkowo (pow. kartuski). Działka położona w drugiej linii zabudowy  (ok. 40m)  od drogi głównej asfaltowej, z widokami na bezkresne łąki, pola i lasy., charakterystyczne i typowe dla pięknych Kaszub.  Ciiiiiiiisza i spooookój a jednocześnie "cywilizowane" warunki  drogowe dojazdu. Kształt - zbliżony do prostokąta (26,4 x 35 m). Powierzchnia w dogodnym metrażu nie wymagająca zbyt dużo opieki w przyszłości. Jest możliwość zakupu działki sąsiedniej.
Media:  wodociąg gminny przechodzi przez teren działki, energia w drodze. W planach rozwój sieci gazowej
Dojazd: bezpośrednio drogą gminną (płyty betonowe) - ul. Dębową, ok 40 m od głównej asfaltowej - ul. Spacerowej, wjazd na działkę od strony wschodniej.
Przeznaczenie:  pod budownictwo jednorodzinne;
W bezpośrednim sąsiedztwie: pola, łąki, lasy,  nowy budynek mieszkalny oraz drugi siedliskowy.
W pobliżu: placówki handlowe  i restauracyjne w Kłosowie i Czeczewie. Zaplecze urzędowe, zdrowotne  w pobliskim  Czeczewie i Przodkowie, kościół, szkoły przedszkola również w Czeczewie,
Lokalizacja zapewnia prywatność i spokój  oraz korzystanie na co dzień z atrakcji w terenie bez konieczności dojazdów do Trójmiasta: Tokary Golf Club, jazdy konne, korty tenisowe, kaszubskie trasy rowerowe, możliwość zakupu eko-produktów bezpośrednio od miejscowych gospodarstw, ...grzyby, runo leśne w zasięgu ręki podczas np. porannego spaceru z psem...
Idealne, spokojne miejsce pod dom z łatwym dojazdem do Trójmiasta, jeżeli takie są Twoje priorytety wyboru, powinieneś zapoznać się z tym miejscem - WARTO, zapraszam.
Więcej informacji u Agenta - Elżbieta Wenzel 734 199 708

Skontaktuj się z agentem :
Elżbieta Wenzel

Telefon : 734199708

e.wenzel@djrenoma.pl


Lokalizacja: