Znaleziono 922 ofert

Sortuj

Helska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : DJ726042

50,56 m2 3 Pokoje 9 394,78 PLN/m2
Piętro 0 z (10) Rok budowy 1973  
475 000,00 PLN szczegóły
Artura Grottgera

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : DJ450829

45 m2 2 Pokoje 82,22 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2024  
3 700,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : DJ614920

120 m2 7 pokoi 8 075,00 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1970 Działka 537 m2
969 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : DJ918743

339,35 m2 14 pokoi 4 564,61 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1970 Działka 585 m2
1 549 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : DJ226201

1 105 m2   149,32 PLN/m2
     
165 000,00 PLN szczegóły
Wiejska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : DJ480733

43,60 m2 2 Pokoje 52,75 PLN/m2
Piętro 1 z (10) Rok budowy 2012  
2 300,00 PLN szczegóły
Berberysowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : DJ703669

61,85 m2 3 Pokoje 8 552,95 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1981  
529 000,00 PLN szczegóły

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : DJ752459

270 m2   37,04 PLN/m2
  Rok budowy 2020  
10 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : DJ872738

1 350 m2   155,48 PLN/m2
     
209 900,00 PLN szczegóły

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : DJ766742

40 m2 3 Pokoje 4 625,00 PLN/m2
  Rok budowy 2006  
185 000,00 PLN szczegóły

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : DJ796523

100 m2 3 Pokoje 85,00 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1980  
8 500,00 PLN szczegóły

Magazyn z biurami na wynajem

Numer oferty : DJ520273

270 m2 2 Pokoje 22,22 PLN/m2
Piętro 0 z (1)    
6 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: