Znaleziono 922 ofert

Sortuj

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : DJ982099

47,40 m2 1 pokoi 60,00 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2021  
2 844,00 PLN szczegóły
Bosmańska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : DJ286299

45 m2 2 Pokoje 53,33 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1955  
2 400,00 PLN szczegóły
Narcyzowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : DJ498232

38 m2 2 Pokoje 10 131,58 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
385 000,00 PLN szczegóły
Bosmańska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : DJ544058

45 m2 2 Pokoje 53,33 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1955  
2 400,00 PLN szczegóły
Żeglarzy

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : DJ967086

43 m2 2 Pokoje 51,16 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2023  
2 200,00 PLN szczegóły
Bosmańska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : DJ950591

65 m2 3 Pokoje 41,54 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1955  
2 700,00 PLN szczegóły
Jałowcowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : DJ384180

46 m2 2 Pokoje 56,52 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2016  
2 600,00 PLN szczegóły
Bosmańska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : DJ840369

65 m2 3 Pokoje 41,54 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1955  
2 700,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : DJ810784

1 620 m2   130,00 PLN/m2
     
210 600,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : DJ485703

1 207 m2   231,98 PLN/m2
     
279 999,00 PLN szczegóły
Kartuska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : DJ552675

35 m2 2 Pokoje 62,86 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2000  
2 200,00 PLN szczegóły

Dom (Segment skrajny) na wynajem

Numer oferty : DJ913287

160 m2 4 Pokoje 50,00 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1989 Działka 450 m2
8 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: