Znaleziono 922 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : DJ834831

4 407 m2   451,55 PLN/m2
     
1 990 000,00 PLN szczegóły
Żwirki i Wigury

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : DJ403408

33,30 m2 2 Pokoje 17 687,69 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 1960  
589 000,00 PLN szczegóły

Dom (Rekreacyjny) na sprzedaż

Numer oferty : DJ854601

70 m2 3 Pokoje 4 571,41 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 490 m2
319 999,00 PLN szczegóły
Leopolda Staffa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : DJ799673

55,30 m2 3 Pokoje 11 844,48 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1997  
655 000,00 PLN szczegóły

Hala na wynajem

Numer oferty : DJ475788

300 m2 4 Pokoje 33,00 PLN/m2
     
9 900,00 PLN szczegóły

Magazyn z biurami na wynajem

Numer oferty : DJ277610

600 m2 5 pokoi 25,00 PLN/m2
  Rok budowy 2015 Działka 300 m2
15 000,00 PLN szczegóły
kmdr. Mieszkowskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : DJ203181

45 m2 2 Pokoje 46,67 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1996  
2 100,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : DJ909733

949 m2   231,82 PLN/m2
     
220 000,00 PLN szczegóły

Dom (Rekreacyjny) na sprzedaż

Numer oferty : DJ947325

120 m2 4 Pokoje 5 750,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2010 Działka 434 m2
690 000,00 PLN szczegóły

Biuro na wynajem

Numer oferty : DJ834079

33 m2 2 Pokoje 115,15 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1970 Działka 1 m2
3 800,00 PLN szczegóły

Biuro na wynajem

Numer oferty : DJ730312

16 m2 1 pokoi 118,75 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1970 Działka 1 m2
1 900,00 PLN szczegóły
Wójta Radtkego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : DJ225945

50 m2 2 Pokoje 44,00 PLN/m2
Piętro 1 z (10) Rok budowy 1963  
2 200,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: