Dzierżążno,
12 900 000 PLN
Lokal komercyjny na sprzedaż , 3 419 m2
3773.03 PLN /m2
Powierzchnia
3 419 m2
Liczba pokoi
100
Rok budowy
2000

Dane nieruchomości:

Numer oferty: DJ243215
Powierzchnia: 3 419 m2
Liczba pokoi: 100
Rok budowy: 2000
Ogrzewanie: CO własne
Cena za m2: 3773.03 PLN
Cena: 12 900 000 PLN

Opis nieruchomości:

BLUE STAR   Oferuję do sprzedaży  działający, świetnie prosperujący, obiekt gastronomiczno-hotelowy BLUE STAR. Nieruchomość ma wiele możliwości równoległego funkcjonowania.
Wykorzystywana jako DYSKOTEKA (może pomieścić do 1200 osób),
SALA WESENA (do 120 osób),
HOTEL: recepcja oraz 17 pokoi z łazienkami,
SALA BIESIADNA z ogrodem na całoroczne imprezy do 500 osób.

Budynek główny w całości podpiwniczony. W piwnicy znajdują  się  pomieszczenia dyskoteki z dwoma salami tanecznymi gdzie można grać różne rodzaje muzyki, scena koncertowa, cztery bary sprzedażowe, 34 loże oraz dodatkowe miejsca do siedzenia, toalety, szatnia a także garderoba z łazienką dla występujących zespołów.
             Parter budynku głównego to sala weselna z wyposażeniem i zastawą na 150 osób. Sala klimatyzowana i wentylowana. Duża, cała ze stali nierdzewnej kuchnia z profesjonalnym sprzętem do obsługi uroczystości również znajduje się na tym poziomie. Na tym samym poziomie mamy jeszcze do dyspozycji lokal, do własnej aranżacji i wykończenia pod własne potrzeby, o powierzchni około 160 m2, pierwotnie zaprojektowany jako SPA. Lokal przygotowany hydraulicznie i elektrycznie z potencjałem zmian.
               Pierwsze piętro i poddasze to eleganckie pokoje hotelowe z łazienkami oraz 120 metrowe mieszkanie  z dwoma łazienkami i tarasem. Cały budynek zbudowany z użyciem wysokiej klasy materiałów, położony jest przy ruchliwej i często uczęszczanej, przelotowej trasie Gdańsk-Kartuzy. Budynek widoczny z ulicy, wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej.
                Na tyłach budynku głównego znajduje się piękny murowany budynek  SALI BIESIADNEJ .
 
Sala biesiadna z cudownym ogrodem jest tak zaprojektowana aby biesiadnicy mogli cieszyć się obcowaniem z naturą, korzystać z grilla, pięknej altany i ogrodu. Sala biesiadna również posiada pełne zaplecze kuchenne wykonane ze stali nierdzewnej i wyposażonej w cały niezbędny sprzęt. Jednorazowo może się bawić tutaj do 500 osób. Sala ogrzewana, wentylowana z zapleczem sanitarnym. Przy sali biesiadnej znajduje się jeszcze duży garaż  na minimum dwa samochody. Budynek jest także częściowo podpiwniczony. Przed nieruchomością i na zapleczu znajduje się bardzo duży parking. Budynek monitorowany. Każdy z budynków posiada własne ogrzewanie.  W najbliższym sąsiedztwie mamy duży market spożywczy samoobsługowy, sklep meblowy oraz market budowlany. W trakcie budowy jest również duże centrum handlowe o roboczej nazwie Kaszuby. W bliskiej odległości znajdują się dwa jeziora oraz piękne lasy. Miejsce ma niesamowity potencjał dla osób, które chcą prowadzić własną działalność. Właściciel sprzedaje miejsce z całym sprzętem i wiedzą dotyczącą obsługi biznesu
NIERUCHOMOŚĆ POSIADA WSZELKIE POZWOLENIA, ZGODY I ZGŁOSZENIA.
POLECAM

Skontaktuj się z agentem :
Małgorzata Chmielewska

Telefon : 607604603

mchmielewska@pomorskienieruchomosci.pl


Lokalizacja: